Redaksjon

JAKT & FISKE utgis av Norges Jeger- og Fiskerforbund. Kommer ut 10 ganger årlig med stoff om jakt, fiske og friluftsliv, og kan også lese på jaktogfiske.njff.no.

Løssalg kr 99,-. Redaksjonen i Jakt & Fiske tar ikke ansvar for manuskripter/bilder som ikke er bestilt, og hvor svarporto ikke er vedlagt.

REDAKSJON/NJFF

Hvalstadåsen 5, Boks 94, 1378 Nesbru

Ansvarlig redaktør: Ole Kirkemo
tlf. 950 77 042, e-post: ole.kirkemo@njff.no

Redaktør: Leif Øystein Haug
tlf. 920 59 581, e-post: leif.haug@njff.no

Journalist: Torgeir W. Skancke
tlf. 930 23 221, e-post: torgeir.witterso.skancke@njff.no

Journalist: Jo Straube
tlf. 408 47 594, e-post: jo.straube@njff.no

Journalist: Alexander Schindler
tlf. 952 59 594 , e-post: alexander.moderhak.schindler@njff.no

Sekretær i red. (Lesernes marked): Elisabeth Topaas tlf. 66 79 22 28, e-post: elisabeth.topaas@njff.no

Faste medarbeidere:

Atle Skjelde, Audun Aagre, Olaf Schjøll, André Brun, Henrik Strømstad, Morten B. Stensaker, Tommy Egra, Helge Dahlen, Tommy Østhagen, m.fl.

ANNONSER
Annonsesjef: Hilde Vestad
tlf. 957 93 137 e-post: hilde.vestad@njff.no

e-post: njff@njff.no

Kontortid: 08.00 – 16.00. Sentralbord: 10.00 – 14.00 Tlf. 66 79 22 00

Her finner du kontaktinformasjon for Norges Jeger- og Fiskerforbund.

Medlemsservice:

Har du spørsmål? Ta kontakt med oss på e-post: medlem@njff.no